33 445 42 35

​​  ul. Stolarska 2, 34-300 Żywiec
 


Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

 

Jak zacząć?


Aby zostać naszym klientem i stać się posiadaczem stałego, szybkiego, niedrogiego łącza internetowego, wystarczy skontaktować się z nami i umówić na pomiar sygnału radiowego w dogodnym dla siebie czasie. Pracownik naszej firmy odwiedzi Państwa ze sprzętem pomiarowym i jeśli tylko pomiar zakończy się wynikiem pozytywnym, można od razu przystąpić do instalacji usługi. Polega ona na zainstalowaniu na zewnątrz małej anteny zintegrowanej z urządzeniem dostępowym, działającym w paśmie 5 GHz. Następnie sygnał jest prowadzony do komputera za pomocą kabla UTP (popularnej skrętki).

Istnieje możliwość rozdzielenia sygnału internetowego na kilka komputerów lub rozprowadzenie go po budynku bezprzewodowo za pomocą routera Wi-Fi, który można nabyć u nas po przystępnej cenie. Wykonujemy także na zamówienie hotspoty i punkty darmowego dostępu do internetu lub rozprowadzanie sygnału w budynku.

Kiedy już łącze internetowe działa bez problemu, nie zostawiamy oczywiście naszego klienta „na pastwę losu” a wręcz przeciwnie, w każdym momencie można się z nami skontaktować z najdrobniejszym nawet problemem lub pytaniem. Nasi pracownicy będą służyć pomocą.