33 445 42 35

​​  ul. Stolarska 2, 34-300 Żywiec
 


Twój koszyk jest pusty

  Logowanie/rejestracja

 

Systemy CCTV

 

Pragniemy przedstawić nową usługę naszej firmy jaką jest zaprojektowanie i uruchomienie monitoringu internetowego oraz instalacji alarmowych.

Monitoring to przede wszystkim bezpieczeństwo, w razie wystąpienia zdarzenia jak np. napad lub rabunek, można w prosty sposób odtworzyć jego przebieg a to znacząco ułatwia odnalezienie sprawców. Monitoring to również zwiększenie wydajności pracy pracowników, można na bieżąco kontrolować ich pracę czy przykładowo nie wychodzą zbyt często na przerwę.

monitor

Obserwacje można prowadzić zdalnie, będąc w swoim domu i mieć łatwy wgląd na sytuacje w firmie, wystarczy tylko dostęp do Internetu. Kolejną wielką zaletą instalacji monitoringu jest ułatwione rozwiązywanie wszelkich sporów pomiędzy pracownikami, jak również pracownikami a klientami firmy. Można bez problemu odtworzyć sytuacje przekazania gotówki, odbioru dokumentów, paczek, przesyłek, wydania towaru i wiele innych.

 

 kamera1

Monitoring można również z powodzeniem stosować we własnym domu i kontrolować garaże, piwnice, teren wokół budynku. Możliwości są praktycznie nieograniczone.